Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ cfly micro gps drone ] αγώνας 86 προϊόντα.
Cfly 2 κηφήνας ΠΣΤ μικροϋπολογιστών αναρτήρων άξονα, σταθερή κάμερα κηφήνων 1080p ύψους μίνι
| Μέγεθος: | 148 X 145 X 60 ΧΙΛ. (Λ Χ W Χ Χ) |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |
ΥΠΈΡ κηφήνας 2 ΠΣΤ κηφήνων 5W 4K EISl CFLY DF808 RC Quadcopter αναρτήρας άξονα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/Glonass |
Διπλός κηφήνας 5000m ΠΣΤ Lipo 18650s κηφήνας FPV Quadcopter με 5.8G WiFi
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Σχέδιο: | Πτυσσόμενος, εύκολος να φέρει |
| Αισθητήρας: | Sony |
Uav 280mm Wheelbase 5.8g κάμερα 30fps Hd 4k κηφήνων ΠΣΤ με τον αναρτήρα
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Σχέδιο: | Πτυσσόμενος, εύκολος να φέρει |
| Wheelbase: | 280MM |
5G 35 Mins 3100mAh 5000m πτυσσόμενος κηφήνας ΠΣΤ της FCC κηφήνων καμερών Rc
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
ο αβούρτσιστος φορητός κηφήνας UN38.3 ΠΣΤ 3840×2160 35.34Wh με ακολουθεί κηφήνας
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Τηλεοπτικό ψήφισμα καταγραφής: | 3840×2160 |
4K καμερών αβούρτσιστος κηφήνας Helicute 5000m ΠΣΤ μηχανών πτυσσόμενος
| Μέγεθος προϊόντων: | Δίπλωμα: 17*10.8*7.4 εκατ. που ξετυλίγει: 18.2*25.5*7.4 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PC CTN |
35 Mins που πετούν κηφήνα 11.4V 3100mAh ΠΣΤ 5000m τον αβούρτσιστο με τη κάμερα 4k
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Σχέδιο: | Πτυσσόμενος, εύκολος να φέρει |
| Αισθητήρας: | Sony |
Αβούρτσιστος πτυσσόμενος κηφήνας 5m αεροφωτογραφία UN38.3 ΠΣΤ 5G ύψους
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα αναβάσεων: | 5m/s (αθλητικός τρόπος) 2m/s (κανονικός τρόπος) 2m/s (ήρεμος τρόπος) |
Το αυτοκίνητο ακολουθεί 3 τον κηφήνα αναρτήρων 4k άξονα, διπλός κηφήνας 35mins ΠΣΤ τροχιάς
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |

