Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ cfly micro gps drone ] αγώνας 86 προϊόντα.
3840×2160 αβούρτσιστο ΠΣΤ κηφήνων 5G καμερών μηχανών τηλεκατευθυνόμενο
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PC CTN |
ΥΠΕΡ αεροφωτογραφία 3100mAh κηφήνων παιχνιδιών αναρτήρων 11.4V 4K 30FPS RC
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |
ΠΣΤ 3 5KM RC οπτική δαπάνη ροής 180mins Fpv κηφήνων καμερών αναρτήρων άξονα
| Τύπος: | 11.4v, 3100mAh |
|---|---|
| Σειρά ηλικίας: | 14 έτη & επάνω |
| Σταθεροποίηση αναρτήρων: | 3 - άξονας |
Η πίστη 2 κηφήνας 19m/s Wifi αναρτήρων 3 άξονα με το ΠΣΤ με ακολουθεί Waypoint
| Πρότυπο όνομα: | Πίστη 2 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
αβούρτσιστη RC φωτογραφία ΠΣΤ 20MP μακροχρόνιας σειράς καμερών κηφήνων 4K HD 35mins 4W
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |
Κηφήνας μίνι Rc καμερών τετραγώνων πλαισίου CFLYAI 4k με Camara κανένα εμπόδιο
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Ανώτατος χρόνος πτήσης: | 35 mins |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120m, μέγιστο 500m (ανάγκη να αλλαχτεί η ρύθμιση app) |
Αυτόματη επιστροφή ελικοπτέρων Wifi κηφήνων CFLYAI Rc 5G 4k υπερβολική HD
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
35mins η αβούρτσιστη μηχανή πτυσσόμενη με ακολουθεί κηφήνας 3 επιστροφής σπίτι 4k Hd αναρτήρων άξονα
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
| Τύπος μπαταριών: | LiPo 3S |
ραδιο έλεγχος αισθητήρων Γ καμερών Wifi 4k Hd κηφήνων παιχνιδιών 5.8g 35W RC υπαίθριος
| Ικανότητα: | 3100mah |
|---|---|
| Τάση: | 11.4V |
| Τύπος μπαταριών: | LiPo 3S |
50 Times Zoom 19m/S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k Brushless Motor
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |

