Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ cfly micro gps drone ] αγώνας 86 προϊόντα.
οπτικός κηφήνας Rc Quadcopter ροής κηφήνων καμερών 1.5m/S 5V 2A Wifi
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/Glonass |
κηφήνας τέσσερα άξονας UN38.3 ύψους 5120×3840 4k Quadcopter 4.5m με τη κάμερα VR
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/Glonass |
4K X50 μεγεθύνουν αντι πτυσσόμενος κηφήνας κηφήνων 4.35V RC κουνημάτων 5G Wifi
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/Glonass |
Η πτυσσόμενη FCC κηφήνων 5.8GHz τσεπών UN38.3 19m/s RC με τη κάμερα 4k HD
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
Απρόσεκτα ΠΣΤ LiPo 18650 κηφήνας καμερών τηλεχειρισμού κηφήνων 500mA καμερών RC
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
| Ανώτατο ανώτατο όριο υπηρεσιών επάνω από τη θάλασσα: | 5000m |
ο αβούρτσιστος κηφήνας 128GB φωτισμού FPV Rc ύψους 4.5m με ακολουθεί κηφήνας 4k
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα καθόδου: | 2m/s (αθλητικός τρόπος) |
τηλεοπτικό ΠΣΤ Quadcopter κηφήνων 3840×2160 4k 5km FPV 35.34Wh Wifi
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα καθόδου: | 2m/s (αθλητικός τρόπος) |
Πτυσσόμενος κηφήνας 60Mbps 5000m ΠΣΤ RC Quadcopter μίνι κηφήνας Fpv
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Σειρά ταχύτητας: | ≤ 3m/s |
| Λειτουργούσα συχνότητα: | 5.8GHz/2.4GHz |
280mm Wheelbase που πετούν τη διπλή κάμερα 35W ΠΣΤ GLONASS 4k HD κηφήνων FPV
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Max που χρεώνει τη δύναμη: | 35W |
| Wheelbase: | 280mm |
CFLYAI Wheelbase 280mm ευρύ δώρο Χριστουγέννων γωνίας λαβής ύψους κηφήνων τσεπών Wifi
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |

