Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ cfly micro gps drone ] αγώνας 86 προϊόντα.
Ambarella A12 εναέριος Quadcopter αναρτήρας κουνημάτων κηφήνων ενιαίος πυροβοληθείς αντι αβούρτσιστος
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/GLONASS |
Αβούρτσιστος πτυσσόμενος κηφήνας 500mA 3 αναρτήρας 2600mAh αντι κουνημάτων άξονα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Ξεδίπλωμα: 182 X 255 X 74 mm (Μ*Π*Υ) Διπλώστε: 170 X 108 X 74 mm (Μ*Π*Υ) |
| Μέγιστη απόσταση μετάδοσης FPV: | 5000 μ |
ραδιο θέση ΠΣΤ Rc ελέγχου κηφήνων ονείρου 4k Quadrocopter CFly
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Κηφήνας αναρτήρων CFLYAI μικροϋπολογιστών με το ζωντανό βίντεο καμερών 1080p και την ευρεία γωνία ΠΣΤ
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
κηφήνας 3 ΠΣΤ MSDS 3100mAh 19m/s 4k Quadcopter καμερών 5G Wifi αναρτήρων άξονα
| Όνομα προϊόντων: | Πίστη 2 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
Υπέρ πτυσσόμενος άξονας 3 κηφήνων ΠΣΤ RC δεσμών 6K Combo τραχύς
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
26 Waypoint dBm υπερηχητική διπλή θέση ΠΣΤ κηφήνων τροχιάς 4k Quadcopter
| Κινητό App: | Γ-μύγα 2 |
|---|---|
| Μέγιστη απόσταση μετάδοσης FPV: | 5000m |
| Τρόπος αεροφωτογραφίας: | dronie, πύραυλος, κύκλος, έλικας, μπούμερανγκ |
Υπερηχητικό ύψος 3 υπερβολικό HD άξονα ΠΣΤ καμερών κηφήνων ROHS 4K αναρτήρων 4k
| Πιστοποίηση:: | CE, FCC, ROHS, PAH |
|---|---|
| Τύπος: | κηφήνας ΠΣΤ |
| Υλικό: | PP |
Αβούρτσιστος πετώντας FPV κηφήνας 4.5m ύψος 3 αναρτήρων αντι ΠΣΤ κουνημάτων 4K άξονα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ανώτατη ταχύτητα καθόδου: | 2m/s (αθλητικός τρόπος) 1.5m/s (κανονικός τρόπος) 1.5m/s (ήρεμος τρόπος) |
| Λειτουργούσα συχνότητα: | 5.8GHz/2.4GHz |
Newly Designed Collapsible China GPS Drone Brushless Motor 4K Wifi Camera with Frame R/C Drone Battery Plastic
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |

