Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ cfly micro gps drone ] αγώνας 86 προϊόντα.
Πτυσσόμενη τέσσερα επίδραση Lipo 18650 ΠΣΤ WIFI MV κηφήνων 4K HD άξονα της FCC 1.5m/s
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
2 κηφήνας Rc 3100mAh Smartphone καμερών Fpv Selfie αναρτήρων άξονα αβούρτσιστο
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
3100mAh πτυσσόμενος κηφήνας Ambarella A12 Wifi Rc κηφήνων 4k υπερβολικός HD με τη κάμερα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
Κηφήνας 60Mbps 5000m μακροχρόνιας σειράς RC αποφυγής εμποδίων τηλεχειρισμός MSDS
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Σειρά ταχύτητας: | ≤ 3m/s |
| Λειτουργικό περιβάλλον: | εκτός από την επιφάνεια του νερού ή το έδαφος να απορροφήσει το υλικό (όπως ο παχύς τάπητας) |
9.62Wh 5000m πτυσσόμενα με ακολουθούν μίνι Quadcopter αεροσκαφών κηφήνων κηφήνας WiFi
| Μοντέλο προϊόντος: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
Αεροσκάφη ελικοπτέρων 5000m πτυσσόμενοι κηφήνες κηφήνων 3840×2160 WIFI FPV RC
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Δορυφορικά τοποθετώντας συστήματα: | GPS/GLONASS |
5g Wifi 5km αβούρτσιστος κηφήνας καμερών Quadcopter MSDS 4K HD μηχανών
| Προϊόν: | Πίστη 2 CFLY |
|---|---|
| Σχέδιο: | Πτυσσόμενος, εύκολος να φέρει |
| Αισθητήρας: | Sony |
UN38.3 3840×2160 εναέριος Quadcopter κηφήνας παιχνιδιών κηφήνων 4K HD 2m/s μίνι
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα καθόδου: | 2m/s (αθλητικός τρόπος) |
FCC Fpv 3 κηφήνας 280mm καμερών αναρτήρων άξονα διπλή κάμερα Wheelbase
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Απαραίτητα λειτουργικά συστήματα: | Andrio 6,0 ανωτέρω, IOS 9.0above |
| Wheelbase: | 280mm |
Αβούρτσιστος κηφήνας αναρτήρων άξονα της FCC 3, πτυσσόμενη μίνι κάμερα Hd κηφήνων βαλιτσών
| Οπτικό σύστημα ροής: | Ναι |
|---|---|
| Υπερηχητικό σύστημα ύψους: | Ναι |
| Αισθητήρας: | Ambarella A12,SONY CMOS; |

