Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ gps four axis aerial drone ] αγώνας 40 προϊόντα.
Wifi Rc Fpv 4k Cfly μίνι Dron Selfie καμερών Hd κηφήνων διπλά παιχνίδια κηφήνων Quadcopter
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (Μπαταρία & Έλικες: | 515g |
| τύπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
Εναέρια κάμερα 5g Wifi Fpv Rc ΠΣΤ 4k αεροσκαφών Hd κηφήνων Dropshipping 6k Rc
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Φορητός πτυσσόμενος τελευταίος 4k κηφήνας 60Mbps, εναέριος διπλός κηφήνας ΠΣΤ καμερών πτυσσόμενος
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Πίστη 2 Videography αεροφωτογραφία που χρησιμοποιεί το ΠΣΤ κηφήνων 5G WiFi Rc 4K
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Αβούρτσιστος πτυσσόμενος κηφήνας 5m αεροφωτογραφία UN38.3 ΠΣΤ 5G ύψους
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα αναβάσεων: | 5m/s (αθλητικός τρόπος) 2m/s (κανονικός τρόπος) 2m/s (ήρεμος τρόπος) |
4k πειραματικός κηφήνας ΠΣΤ Fpv, κηφήνας 3 προωστήρων καμερών 720p αναρτήρας άξονα
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
3840×2160 αβούρτσιστο ΠΣΤ κηφήνων 5G καμερών μηχανών τηλεκατευθυνόμενο
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Q'ty/Ctn: | 6 PC CTN |
διευθετήσιμος κηφήνας καμερών αναρτήρων 3 άξονα 280mm Wheelbase με την οπτική ροή
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
4K αισθητήρας 120m πτήση 170mm Ambarella κηφήνων καμερών τετραγώνων μήκος
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Μέγιστος χρόνος πτήσης: | 35 λεπτά |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120 μέτρα, μέγιστο 500 μέτρα (χρειάζεται αλλαγή ρύθμισης στην εφαρμογή) |
Μίνι κηφήνες Rc φωτογραφίας κηφήνων 4K 6K LiPo 3S 35.34Wh RC Quadcopter
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατη ταχύτητα αναβάσεων: | 5m/s (αθλητικός τρόπος) 2m/s (κανονικός τρόπος) 2m/s (ήρεμος τρόπος) |

