Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ gps four axis aerial drone ] αγώνας 40 προϊόντα.
πετώντας κηφήνας τηλεχειρισμού 5.8G 4k, ιχνηλάτης Rc Quadcopter καμερών 5MP 515g
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
35Mins 74mm παιχνίδι κηφήνων WIFI FPV καμερών ύψους εξαιρετικά σαφές 4k διπλό
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Τηλεοπτικοί κηφήνες τηλεχειρισμού κηφήνων 60Mbps 3840×2160 ROHS Wifi με τη κάμερα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Μέγιστο τηλεοπτικό κομμάτι: | 60Mbps |
| Ανώτατη ταχύτητα αναβάσεων: | 5m/s (αθλητικός τρόπος) 2m/s (κανονικός τρόπος) 2m/s (ήρεμος τρόπος) |
Κηφήνας μίνι Rc καμερών τετραγώνων πλαισίου CFLYAI 4k με Camara κανένα εμπόδιο
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Ανώτατος χρόνος πτήσης: | 35 mins |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120m, μέγιστο 500m (ανάγκη να αλλαχτεί η ρύθμιση app) |
ραδιο έλεγχος Quadcopter CFLY DF808 καμερών 4K HD MSDS 60Mbps εναέριος
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
FCC Fpv 3 κηφήνας 280mm καμερών αναρτήρων άξονα διπλή κάμερα Wheelbase
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Απαραίτητα λειτουργικά συστήματα: | Andrio 6,0 ανωτέρω, IOS 9.0above |
| Wheelbase: | 280mm |
Οπτική ροή κηφήνων καμερών τετραγώνων ΠΣΤ βιομηχανίας που τοποθετεί 3100mAh
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3100mah |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
FCC Aerophotography που πετά τον κηφήνα WIFI FPV πραγματικό - χρονική μετάδοση
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Οπτικός κηφήνας αεροπλάνων Fpv ροής, κάμερα Wifi κηφήνων αεροπλάνων 5000m CMOS Rc
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Ανώτατος χρόνος πτήσης: | 35 mins |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120m, μέγιστο 500m (ανάγκη να αλλαχτεί η ρύθμιση app) |
πτήση 170mm 120m αισθητήρας Ambarella κηφήνων καμερών τετραγώνων μήκους με τη κάμερα 3 Aixs
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Μέγιστος χρόνος πτήσης: | 35 λεπτά |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120 μέτρα, μέγιστο 500 μέτρα (χρειάζεται αλλαγή ρύθμισης στην εφαρμογή) |

