Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ altitude hold cfly drone ] αγώνας 25 προϊόντα.
κηφήνας τηλεχειρισμού κηφήνων 35.34Wh Cfly λαβής ύψους 5km Headless
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Ανώτατο ανώτατο όριο υπηρεσιών επάνω από τη θάλασσα: | 5000 μ |
Πτυσσόμενο μίνι ισχύω ύψους καμερών κηφήνων 5120×3840 MSDS για τους ενηλίκους παιδιών
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγεθος εικόνας καμερών: | 5120*3840 (20MP) |
MSDS ύψους εκμετάλλευσης τρισδιάστατος κτυπήματος κηφήνας ελικοπτέρων Quadcopter Headless πτυσσόμενος
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280MM |
35mins κηφήνας ΠΣΤ RC μεγάλου υψομέτρου πτυσσόμενος με τη κάμερα 4k HD
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
CFLYAI Wheelbase 280mm ευρύ δώρο Χριστουγέννων γωνίας λαβής ύψους κηφήνων τσεπών Wifi
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Headless ανάβαση 3 παιχνιδιών 5m/S κηφήνων ύψους πτυσσόμενη κηφήνας τηλεχειρισμού άξονα
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
Headless ύψος 60Mbps MSDS τρόπου κηφήνων 10m/S πετάγματος FPV 5000m
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X πτυχές 255 X 74 χιλ. (L*W*H): 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
Drone foldable mini drone camera with 4K HD camera for kids and adults drones with altitude hold mode one key take off
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Εισαγωγή φορτιστών: | 5 Β 2A (συστήστε) |
2 ο προγραμματισμός πτήσης κηφήνων ονείρου Cfly άξονα, 1000m με ακολουθεί κηφήνας ένα βασική απογείωση
| Λειτουργία: | Τρόπος λαβής ύψους, με τη κάμερα, με τα φω'τα των οδηγήσεων, με τον γ-αισθητήρα |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |
Cfly 2 κηφήνας ΠΣΤ μικροϋπολογιστών αναρτήρων άξονα, σταθερή κάμερα κηφήνων 1080p ύψους μίνι
| Μέγεθος: | 148 X 145 X 60 ΧΙΛ. (Λ Χ W Χ Χ) |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |

