Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ altitude hold cfly drone ] αγώνας 25 προϊόντα.
μέγιστη απόσταση 2 μετάδοσης κηφήνων τσεπών Wifi ονείρου 21mins CFLY άξονας
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
|---|---|
| Θέση: | GPS/GLONASS+optical ροή |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |
35mins κάμερα WiFi HD ελικοπτέρων Quadcopter κηφήνων αέρα τσεπών της FCC
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Το φως κηφήνων της FCC παρουσιάζει κηφήνες, 3 ελεγχόμενος κηφήνας τυχοδιωκτών άξονα 19m/s Wifi
| Μέγεθος: | Πτυχές: 170 X 108 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
Κηφήνας 2 Wifi 21mins Fhd Fpv κάμερα ΠΣΤ 4K αναρτήρων άξονα αβούρτσιστη
| Μέγεθος: | 148 X 145 X 60 ΧΙΛ. (Λ Χ W Χ Χ) |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |
Το αυτοκίνητο ακολουθεί 3 τον κηφήνα αναρτήρων 4k άξονα, διπλός κηφήνας 35mins ΠΣΤ τροχιάς
| Μέγεθος: | Ξετυλίξτε: 182 X 255 X 74 ΧΙΛ. (L*W*H) |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
| Wheelbase: | 280 χιλ. |
11.4V UAV 5000m κηφήνας 3100mAh πυρήνων τετραγώνων μετάδοσης με ακολουθεί κηφήνας RC
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |
Πτυσσόμενος κηφήνας 60Mbps 5000m ΠΣΤ RC Quadcopter μίνι κηφήνας Fpv
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Σειρά ταχύτητας: | ≤ 3m/s |
| Λειτουργούσα συχνότητα: | 5.8GHz/2.4GHz |
50 Times Zoom 19m/S 3100mAh Wifi Camera Drone 30FPS 4k Brushless Motor
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |
ΥΠΕΡ αεροφωτογραφία 3100mAh κηφήνων παιχνιδιών αναρτήρων 11.4V 4K 30FPS RC
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |
διπλή κάμερα Quadcopter 3100mAh 11.4V 4K κηφήνων 280mm Wheelbase 19m/s Headless RC
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515G |
|---|---|
| Wheelbase: | 280MM |
| Ανώτατη ταχύτητα: | 19m/s (αθλητικός τρόπος) |

