Όλα τα Προϊόντα
-
Κηφήνας Cfly
-
Κηφήνας καμερών τετραγώνων
-
Τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών
-
3 κηφήνας καμερών αναρτήρων άξονα
-
4k υπερβολικός κηφήνας HD
-
Κηφήνας μακροχρόνιας σειράς RC
-
Κηφήνας ΠΣΤ RC
-
Πετώντας κηφήνας FPV
-
Εναέριος κηφήνας Quadcopter
-
κηφήνας 4k Quadcopter
-
Κηφήνας τσεπών Wifi
-
Κηφήνας πυρήνων τετραγώνων
-
RC κηφήνας παιχνιδιών
-
Πτυσσόμενος με ακολουθήστε κηφήνας
λέξεις-κλειδιά [ remote control unmanned camera drone ] αγώνας 4 προϊόντα.
35W τηλεκατευθυνόμενοι καμερών κηφήνων τηλεχειρισμού κηφήνες καμερών Hd 6k 9.69Wh διπλοί
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | 0°C~40°C |
| Βάρος δικτύου μπαταριών: | 196 γ |
τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας καμερών τηλεχειρισμού κηφήνων 4k UN38.3 καμερών 500m CFLY DF808
| Πρότυπο προϊόντων: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες: | 515g |
| Μέγιστο ύψος πτήσης: | 120m, μέγιστο 500m (ανάγκη να αλλαχτεί η ρύθμιση app) |
Waypoint 35mins ο τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας Rc καμερών με ακολουθεί ήρεμος τρόπος
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| Ραδιο ύφος ελέγχου: | RC |
Μίνι 90mins τηλεκατευθυνόμενος κηφήνας FPV καμερών μικροϋπολογιστών με την απόσταση 1000m
| Δύναμη: | αβούρτσιστη μηχανή |
|---|---|
| Wheelbase: | 175 χιλ. |
| Βάρος (μπαταρία & προωστήρες συμπεριλαμβανόμενοι): | ≤250g |
1

